Hírlevél
Termék részletek


Kérdések könyve Minden kérdésre van válasz Tessloff - Babilon Kiadó Mi Micsoda

-10%
Kérdések könyve  Minden kérdésre van válasz Tessloff - Babilon Kiadó Mi Micsoda
3 490 Ft
Akció: 3 140 Ft
Kezdete: 2015.07.16   A készlet erejéig!
Hogyan épül fel az emberi agy? Hányféle ásvány létezik? Milyen anyagból állnak a gének? Milyenek voltak a felfedezők hajói? Miért nem esik le a szikláról a kőszáli kecske? Hogyan épülnek a mai vasbeton hidak? Mit tervezett Eiffel Budapesten? Hogyan lesz a nektárból méz? Hogyan úsztak a tengerben az ammoniteszek? Milyen veszélyeket rejt a sivatag? Hogyan támadtak meg egy várat? Milyen volt a fáraó hatalma? Barátságos-e a delfin az emberrel? Éltek-e valaha marslakók? Milyenek voltak az óriásdinoszauruszok? Miért vannak a fákon levelek? Hogyan vadászik a farkas? Hogyan képezték ki a gladiátorokat?
Többek között ezekre a kérdésekre is választ kaphatunk ebben a kötetben. A több mint 180 kérdésből és válaszból láthatjuk, hogy nincs unalmas téma: a legújabb tudományos eredményeket is tartalmazó szövegeket szemléletes ábrák, látványos képek teszik változatossá.
A Mi MICSODA sorozat kedvelői még több érdekességet olvashatnak, akik pedig még nem ismerték a köteteket, bizonyára kedvet kapnak az eddigi, több mint száz könyv lapozgatásához is.
  • Szerkesztő : Francz Magdolna
    Eredeti cím : Antwortbuch / Was ist Was
    Nyelv : magyar
    Áfa kulcs : 5%
    EAN : 9789639446915
    ISBN : 9639446915
    ISSN : 0866-109X
    Megjelenés : 2012.
    Kötésmód : cérnafűzött kötött
    Oldalszám : 128
    Méret [mm] : 210 x 280 x 17
    Tömeg [g] : 760
Webáruház készítés