Kategóriák
Hírlevél
Termék részletek


Időfutár 8. - A visszazökkent idő

-10%
Időfutár 8. - A visszazökkent idő
3 490 Ft
Akció: 3 150 Ft
Kezdete: 2021.07.27   A készlet erejéig!
Gimesi Dóra Jeli Viktória Tasnádi István Vészits Andrea
Tilos az Á Könyvek, 2019
304 oldal・füles, kartonált
  • „– Tibi szíves üdvözletét küldi az Apostol utcából! – hallotta Hanna színtelen hangját.
    Bujdosóné visszafordult, és már nyitotta is a száját, hogy magya¬ráz¬ko¬dásba fogjon, ám akkor már lendült is a kübli. Egy fémes csattanás, és a dementor előtt elsötétült a világ.”

    Ha emlékszünk, így zárult az Időfutár hetedik kötete. Nos, a nyolcadik innen, a küblitől indul, na meg onnan, hogy Hannáéknak majdnem sikerül hazamenniük Budapestre, a 21. századba. De – az olvasó legnagyobb szerencséjére – a dolog úgy alakul, hogy egy ideig még
    Londonban maradnak, és egy szelíd tekintetű fiatalember és törvényen kívüli barátai vendégszeretetét élvezhetik. No meg I. ¬Erzsébetét. Vajon sikerül találkozniuk Shakespeare-rel is? De persze a nagy kérdés az, hogyan zökkentsék vissza az időt?

    Egy újabb fergeteges, okos, játékos és szellemes szöveg a Gimesi–Jeli–Tasnádi–Vészits kvartettől, szülőkről és gyerekekről, családról és barátokról, múltról és jelenről, ármányról és szerelemről, költészetről és persze színházról: hiszen színház az egész világ!
    És mellesleg, a történet befejeződik... (Vagy mégsem?)


    LETEHETETLEN, IZGALMAS, VICCES, MAI!
Webáruház készítés